Yüzük Kutusu

Yüzük Kutusu lazer kesimi yapacak olanlar için, yüzük kutusu vektörel çizim bu sayfada. Lazer kesim kutu modelleri de en çok kesim yapılan modeller arasında. Özellikle yüzük kutusu lazer kesim alanında en çok yapılan işlerden birisidir. Size de böyle bir iş geldiyse ve elinizde yüzük kutusu vektörel çizim modeli yoksa bu vektörel çizim tam aradığınız tarzda bir çizim olabilir.

Nasıl Kullanabilirim ?

Kullanımı çok kolaydır. Aşağıdaki adımları uygulayarak ve videoyu izleyerek çok kolay bir şekilde yüzük kutusu lazer kesim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • İndirdiğiniz rar dosyasını çıkartın,
  • Yüzük kutusu modeli vektörel çizim dosyasını Corel Draw programı ile çalıştırın.
  • Kutunun orjinal boyutları açtığınız gibidir. Değiştirdiğiniz zaman birbirine geçen tırnak kısımları oturmayabilir. Bu yüzden boyutlarını orjinal hali ile bırakmanızı tavsiye ederim.
  • Sonrasında dosyayı lazer kesim programınıza göndererek kesim işlemine geçebilirsiniz. Bu dosyada bütün çizgiler kesim olarak ayarlanmış olmalı.
  • Kestikten sonra geriye kalan tek şey parçaları birleştirmek.Videoyu izleyerek daha detaylı görebilirsiniz.

Yüzük Kutusu Ahşap ve Pleksi Kesimi

Yüzük Kutusu lazer kesimi genelde ahşap olarak kesilmektedir. Fakat biraz daha gösterişli olması için üzerine aynalı pleksi kesimi yapılabilir. Ama genelde kuyumcular ve gümüş işletmecileri ahşap bir şekilde üzerine kendi firma isimlerini yazarak kullanmaktadır. Sizlerde eğer ahşap üzerine pleksi kesimi yapacaksanız tırnak kalınlıkları artacağı için tırnak aralıklarını buna göre belirlemeniz gerekebilir.

Yüzük Kutusu Kullanım Alanı

Ahşap yüzük kutusu lazer kesim genellikle kuyumcular ve gümüş işletmecileri tarafından tercih edilmektedir.

Yüzük Kutusu Lazer Kesim

Yüzük kutusu lazer kesim genellikle ahşap olarak tercih edilmektedir. Ahşap yüzük kutusu en çok satan modeller arasındadır.

Yüzük Kutusu Boyutlar

Bu tür kutularda boyutlar genellikle sabittir. Sizlere sunduğumuz model orjinal boyutudur. Boyutları oynamamanızı tavsiye ederim.

Yüzük Kutusu Lazer Kesim Fiyatları

Bu tür kutuların fiyatları kesim yapan kişiye ve kesim yapılacak adede göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir