Sünnet Magnet

Sünnet Magnet vektörel çizim, lazer kesim işi yapanların arşivinde olması gereken çizimlerden birisidir. Sünnet magnet lazer çizim ile sünnet düğünleri için magnet kesimi yapabilirsiniz. Lazer kesim alanında en çok sipariş edilen magnetler arasında yer alan sünnet magnetleridir. Bizde lazer kesim yapanlar için ücretsiz sünnet magnet lazer çizim dosyasını sunuyoruz.

Sünnet magnet çizim dosyası ile sizde müşterilerinize sünnet magnet satışı yapabilirsiniz. Sünnet magnet vektörel çizim nasıl kullanılması gerektiği konusunda da sizlere bilgi verdik. Dilerseniz videomuzu izleyerek kullanımını ve kesimi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sünnet magnet modelleri lazer kesim işi yapanların en çok sipariş aldığı modellerdendir. Sünnet magnet çizimleri alanında sizlere bir çok çizim sunacağız. Fakat ilk olarak bu çizimle başlamak istedik. Çizimleri indirdikten sonra dilediğiniz gibi kolayca kullanabilirsiniz.

Sünnet Magnet Lazer Çizim Nasıl Kullanılır ?

Gerekli süre: 7 dakika.

Sünnet magnet lazer kesim için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir. Dilerseniz videomuzu izleyerek de bilgi sahibi olabilirsiniz. Yukarıda verilen süre 1 magnet için belirtilmiş maksimum süredir. Makinenize göre süre değişikliği olabilmektedir.

 1. Sünnet magnet vektörel çizim dosyası bilgisayarınıza indirin

  Aşağıda sizler için paylaşmış olduğumuz sünnet magnet vektörel çizim dosyasını bilgisayarınıza indirin.

 2. İndirdiğiniz RAR dosyasını bilgisayarınıza çıkartın

  Çizim dosyası indirdiğiniz RAR dosyası içerisinde yer almaktadır. RAR dosyasını bilgisayarınıza çıkartın. Videoda çıkartma işlemini görebilirsiniz.

 3. Sünnet Magnet vektörel çizim dosyasına ulaşın

  Klasörler içerisinde yer alan sünnet magnet vektörel çizim dosyasına ulaşın. Dosya ismi : sunnet-magnet-cizim(lazercizim.com)

 4. Corel Draw ile çizim dosyasını açın

  Magnet vektörel çizim dosyasını Corel Draw programı ile çalıştırın.

 5. Magnet ölçülerinizi ayarlayın

  Müşteriniz hangi boyutlarda kesim istediyse o boyutları ayarlayın.

 6. Çizimi kesim programınıza gönderin

  Lazer kesim tezgahınız ile birlikte kurulan lazer kesim programına çizimi yollayın. Hemen hemen bütün kesim programları için kurulum sırasında Corel Draw bağlantısı yapılmaktadır.

 7. İç kısımları tarama olarak ayarlayın

  Çizimde en dış çizgiyi kesim olacak şekilde iç çizgileri ise tarama olacak şekilde ayarlayın. Bunu kendinize göre de değiştirebilirsiniz.

 8. Çizim alanınızı kontrol edin ve kesimi başlatın

  Kesime başlamadan önce mutlaka çizim alanınızı kontrol edin ve sonrasında çizime başlayın.

Video Anlatım

Video anlatımda bilgisayarımıza her hangi bir tezgah bağlı olmadığı için son aşamada makine bağlantısı hatası alacağız bilginiz olması açısından bunu not olarak yazıyorum.

Sünnet Magnet Çizim İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir