Eyfel Kulesi

Eyfel Kulesi vektörel çizim ile sizde Eyfel Kulesi maket kesimi yapabilirsiniz. Lazer kesim işi yapanlar için şuan çok satılan maket ürünlerinden birisi olan Eyfel Kulesi maket ürünlerinizi hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz Eyfel Kulesi lazer çizim ile sadece ölçülerinizi ayarlayarak Eyfel Kulesi kesimi yapabilirsiniz. Eyfel Kulesi maket vektörel çizim ve kullanımı hakkında detaylar yazımızda.

Ücretsiz lazer çizim paylaşımlarına devam ediyoruz. Eyfel Kulesi ücretsiz vektörel çizim ile müşterilerinize çok güzel ve istenilen boyutlarda Eyfel Kulesi lazer kesim işleri yapabilirsiniz. Lazer kesim işi yapanlar için arşivlerinde mutlaka olması gereken bu çizimi sizler için ücretsiz olarak sunuyoruz. Sizlerde bu çizimi indirerek Ahşap ve ya pleksi olarak Eyfel Kulesi kesimi yapabilirsiniz.

Eyfel Kulesi Lazer Çizim Nasıl Kullanılır ?

Eyfel Kulesi vektörel çizim ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Tamamen hazır bir halde indirebileceğiniz bu lazer çizim için sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece müşterilerinizin istediği ebatlara ayarlamanız yeterlidir. Corel Draw ile açabileceğiniz bu çizimi lazer kesim tezgahınızın programına göndererek direk kesim yapabilirsiniz.

Eyfel Kulesi Lazer Kesim Kullanımı

 1. Sitemizden çizim dosyasını indirin

  Aşağıda yer alan download butonu ile Eyfel Kulesi çizim dosyasını indirin

 2. İndirdiğiniz Rar dosyasını çıkartın

  Bilgisayarınıza inen rar dosyasını bilgisayarınıza çıkartın ve vektörel çizim dosyasına ulaşın.

 3. Vektörel çizim dosyasını açın

  İndirdiğiniz Eyfel Kulesi çizim dosyasını Corel Draw programı ile çalıştırın.

 4. Kesim ebatlarını ayarlayın

  Müşteriniz hangi ebatlarda istediyse ve ya hangi ebatlarda kesim yapacaksanız Corel Drawda o ölçüleri ayarlayın.

 5. Çizim dosyanızı lazer kesim programına aktarın

  Genellikle Corel Draw’da export tuşu ile bu aktarım otomatik olarak yapılmaktadır. Hemen hemen bütün lazer kesim tezgahı programlarında bu fonksiyon mevcuttur.

 6. Kontrol edin ve kesime başlayın

  kesime başlamadan önce tezgahınıza çizimin kontrolü için deneme gönderin. Ebatlarınız ve ayarlarınız doğru ise kesime balayabilirsiniz.

 7. Son adım maket parçalarını birleştirin

  Kesim bittikten sonra kesim parçalarını dikkatli bir şekilde birleştirin. Eyfel Kulesi maketi hazır hale gelecektir.

Eyfel Kulesi Lazer Kesim Video Anlatım

Eyfel Kulesi Çizim İndir

Eyfel Kulesi Maketi

Eyfel Kulesi lazer kesim ile sizde müşterilerinize daha fazla maket seçeneği sunabilirsiniz. Eyfel Kulesi maket kesimi için bu sayfadan ücretsiz Eyfel Kulesi vektörel çizim indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir