Beşiktaş Saat

Beşiktaş saat lazer çizim ile sizde müşterilerinize Beşiktaş saat modeli sunabilirsiniz. Lazer kesim işi yapanlar ürün çeşitliliğini artırmak isteyenler ücretsiz olan bu Beşiktaş saat vektörel çizim ile raflarına yeni model ekleyebilirler.

Beşiktaş saat vektörel çizim tamamen ücretsiz olup kullanımı ise çok kolaydır. İndirdiğiniz rar dosyasını klasörden çıkartıp içerisinde yer alan Corel Draw dosyasını açınız. Üzerine firma logonuzu ve ya müşterinizin istediği özel bir yazı varsa yazabilirsiniz. Sonrasında lazer makineniz ile birlikte kullandığınız kesim programına gönderin ve istediğiniz boyutu ayarlayın. Sonrasında ise çizimi makineye Start tuşu ile gönderin ve kesin. Bu kadar kolay. Daha detaylı olarak aşağıda yer alan videomuz da sizler için anlattık.

Beşiktaş Saati Lazer Kesim

Beşiktaş saati ile Beşiktaş takımını tutan müşterilerinize hitap edebilirsiniz. Lazer kesim pazarında en çok satan ürünlerden biriside takım saatleri olarak gözümüze çarpmaktadır. Özellikle bu şekilde şık tasarlanmış saatler müşterilerin dikkatini çekebilmektedir. Bizde kesim için Beşiktaş saat çizimi arayanlara böyle bir çizim hazırlamak istedik. Bu çizimi indirip tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Beşiktaş Saat Modeli

Beşiktaş Saat Modeli Kesimi

Beşiktaş saat modeli kesmek isteyenler sitemizde yer alan Beşiktaş saat modeli vektörel çizim dosyasını indirip kullanabilirler.

Beşiktaş Saat Modeli Boyutları

Bu modeli istediğiniz boyutlarda kesebilirsiniz. Çizimde olan boyutlar orjinal ve tavsiye edilen boyutlardır. Ama boyut sizin isteğinize kalmıştır.

Beşiktaş Saat Modeli Ücreti

Piyasaya baktığımız zaman saat modelleri 70 ile 100 TL arasında değişiyor. Fiyat konusunda bu aralıklarda tercih etmeniz size müşteri kazandıracaktır.

Pleksi mi Ahşap Mı ?

Bu model ahşap kesim için uygundur. Pleksi kesimde üzerinde yer alan saat çizgileri belli olmayacaktır. Bu yüzden ahşap kesim tavsiye ederiz.

1 Yorum

  1. Avatarsevda Cevapla

    Çizim için teşekkür ederim gayet başarılı. Çok aradım ama bu sitede buldum sitenize yeni çizimler ekleyecekmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir